Bröder

På denna sida presenterar vi våra fullvärdiga ordensbröder.

Robert KartlerRobert Kartler

Roll: Säkerhet, organisation, projektledning.

E-post: robert@patronus-sos.se

Mångårig erfarenhet som säkerhetsansvarig inom olika områden, samt inom organisationsbyggande och projektledning.

Mikael KaiserMikael Kaiser

Roll: Samband, organisation, logistik och säkerhet

E-post: kaiser@patronus-sos.se

Har vana av att leda logistik och samband

Martin PetterssonMartin Pettersson

Roll: Samband, säkerhet, foto

E-post: martin@patronus-sos.se

Har varit med på många olika sambandsuppdrag och även ansvaret för en del av dem. På senare år blivit en del fotografering

Jim BlanckenfjellJim Blanckenfjell

Roll: Säkerhet, byggnad, alltiallo, eldsprutare

E-post: jim@patronus-sos.se

Stefan OlofssonStefan Olofsson

Roll: Säkerhet, samband, logistik, transport

E-post: stefano@patronus-sos.se

Örjan RingÖrjan Ring

Roll: Byggnad, transport, fordon, fixare, kock

E-post: ring@patronus-sos.se

Lars NilsonLars Nilson

Roll: Säkerhet, organsisation, marknadsbyggnad

E-post: lars@patronus-sos.se

Kort beskrivning.

Janne PeterssonJanne Petersson

Roll: Byggnad ,matrial, fixare

E-post: janne@patronus-sos.se

Kort beskrivning.

Glenn Adam LinhemGlenn Adam Linhem

Roll: Säkerhet, logistik, fanbärare

E-post: glenn@patronus-sos.se

Stefan KarlssonStefan Karlsson

Roll: Samband, transport, byggledning, och framför allt mjödansvarig.

E-post: stefan@patronus-sos.se

En mångsysslare med stort teknikintresse och som också gillar att jobba med händerna.

Andreas FaagerAndreas Faager

Roll: Säkerhet, fixare, problemlösare

E-post: faager@patronus-sos.se

Ted AnderssonTed Andersson

Roll: Säkerhet, tornerspelsguru, fixare

E-post: ted@patronus-sos.se

Magnus EnellMagnus Enell

Roll: Säkerhet, organisation, samband

E-post: melle@patronus-sos.se

Jean Jacobsson ForslundJean Jacobsson Forslund

Roll: Säkerhet, organisation, samband

E-post: jean@patronus-sos.se